1229039903815868

GAP

Zapytaj o cenę ubezpieczenia GAP dla Twojego pojazdu.

Przetwarzanie danych

Ubezpieczenie GAP jest to ochrona przed utratą wartości pojazdu spowodowaną upływem czasu.

Dotyczy to samochodów osobowych i dostawczych do 3,5T, ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych, motocykli, ciągników balastowych, autobusów.

 

Kupiłeś auto nowe lub nie starsze jak 6 –cio letnie ? Wiesz o tym, że z miesiąca na miesiąc, z roku na rok jego wartość będzie spadać. Chciałbyś zatrzymać ten proces ? Nie da się ? Owszem da się….!!! Da się zatrzymać wartość pojazdu okres nawet 5 lat !!!

Temu służą ubezpieczenia GAP. Jeżeli będziesz miał szkodę całkowitą, ubezpieczyciel AC wypłaci Ci tylko wartość rynkową pojazdu, to ubezpieczyciel GAP dopłaci różnicę między ubezpieczeniem AC a fakturą !!!

Nie ma znaczenia, czy jesteś przedsiębiorcą, czy konsumentem.

 

Kupiłeś samochód jakiś czas temu, faktura, czy też umowa jest już nieaktualna ?  A masz polisę AC ? Możemy zatrzymać wartość pojazdu od dnia wystawienia polisy AC ewentualnie do 90 dni po niej, ważne, aby Twoje auto było nie starsze niż 6 lat.

Nie masz polisy AC ? Jesteś świetnym kierowcą, nie wątpisz w swoje umiejętności, ale obawiasz się piratów na drodze, boisz się, że ktoś uszkodzi twoje auto, a Ty otrzymasz od jego ubezpieczyciela tylko wartość rynkową pojazdu na dzień wypadku ? Do polisy OC również możemy kupić ubezpieczenie GAP.

Doskonałe ubezpieczenie przy leasingu, kredycie i pożyczce. WAŻNE !!! Jeżeli kupisz GAP w firmie leasingowej lub banku zawsze odszkodowanie z ubezpieczenia GAP otrzyma firma leasingowa lub bank. Jeżeli kupisz je u nas odszkodowanie otrzymasz TY ,a nie bank, ani firma leasingowa i Ty będziesz decydował, jak dalej rozdysponujesz te pieniądze !