1229039903815868

+48 503 802 902

zadzwoń po szczegóły

Leasing Katowice - otrzymaj szczegółową ofertę

Przetwarzanie danych

LEASING SAMOCHODÓW

SAM. CIĘŻAROWE

LEASING MASZYN

Leasing samochodów, maszyn i urządzeń – Katowice

Katowice – stolica województwa śląskiego, miasto pełne życia, z wielowiekową historią i wspaniałą duszą. I choć w przeszłości było to miasto wielkich ludzi, takich jak na przykład Maria Göppert-Mayer, czy Wojciech Korfanty, dzisiaj jest to miasto wielkich biznesów, które… dopiero się rodzą. Od lat katowicki przemysł napędza ekonomię regionu, można też się pokusić o stwierdzenie, że polski przemysł bez tak ważnego ośrodka nie byłby taki sam. My, jak firma świadcząca usługi leasingowe chcemy wesprzeć tych, którzy prowadzą od lat swój biznes, podpisując wielkie kontrakty, niektórzy być może dopiero go rozwijają, a jeszcze inni przedsiębiorcy myślą o czymś, co w przyszłości pozwoli im osiągnąć sukces. Chcemy być częścią tego sukcesu, niezależnie jak długo i z jakim skutkiem Twoja firma prosperuje na rynku. Nasza oferta leasingowa opiera się o wiele gałęzi przemysłu, dlatego nie boimy się stwierdzenia, że jesteśmy po prostu uniwersalni. Jesteśmy pewni, że z naszą pomocą zaopatrzenie przedsiębiorstw niezbędnymi maszynami i urządzeniami otwiera wiele dróg do sukcesu i jest niebywałą szansą na rozwój.

Nie każda firma bowiem na samym początku swojej działalności czy też nawet w jej trakcie, myśląc nad jakąś zmianą, jest w stanie wyłożyć gotówkę na nowy sprzęt, maszyny, urządzenia czy pojazdy na swój użytek. Zakupienie wielu pojazdów i maszyn to dość drogi interes, który nie w każdym przypadku jest możliwy i opłacalny. Często nie wiadomo, czy dany pomysł w firmie jest w stanie wypalić i czy inwestycja w niego będzie opłacalna. Dlatego w pierwszej kolejności warto zapoznać się z ofertą alternatyw, jakie proponują lokalne firmy, takie jak nasza firma Fajny Leasing Katowice. Leasing samochodowy w Katowicach jest usługą spopularyzowaną głównie przez salony samochodowe, które jednak mają dość ograniczoną ofertę, skupioną głównie na samochodach jednego typu.

My, jako Fajny Leasing Katowice oferujemy także dogodną ofertę leasingu samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów. Proponujemy tak dużą ofertę ze względu na różnorodne zapotrzebowania wielu naszych klientów. Jedni potrzebują nowoczesnych i nowych pojazdów, inni z kolei szukają czegoś prostego, kilkuletniego i często używanego, ze względu na niższe ceny rat. Ponadto nasza firma Fajny Leasing to nie tylko bogata oferta naszych produktów, ale także usługi, które staramy się dopasowywać do potrzeb naszych klientów. Szybka decyzja i jasne, dogodne warunki pozwolą nawiązać z nami bezpieczną i trwałą współpracę, z której z pewnością klient będzie zadowolony. Wszelkie informacje otrzymać można poprzez formularz kontaktowy – wystarczy wypełnić i poczekać na obsługę. Brzmi prosto i tak jest w rzeczywistości – prostota profesjonalne podejście, szansa na sukces na rynku. Tacy właśnie jesteśmy, taki jest Fajny Leasing Katowice. Staramy się pomagać młodym, rozwijającym się firmom i tym z długoletnim stażem, jednak pragnącym nieco zmienić w swoich usługach. Z doświadczenia wiemy, że wielu klientów biznesowych waha się przed podejmowaniem różnych dużych decyzji, nawet tych mających na celu długotrwały sukces z powodu strachu przed straceniem pieniędzy z inwestycji. Decydując się jednak na leasing, można spać spokojnie, ze świadomością, że raty to jedynie kilkaset złotych, co w stosunku do dochodów firmy będzie niemal nieodczuwalne.

Fajny Leasing Katowice to jednak firma, która nie poprzestaje na klientach biznesowych i wyposażaniu firm w maszyny, urządzenia czy samochody specjalnego przeznaczenia takie jak autobusy czy ciężarówki. Samochody tego typu, tak samo jak auta osobowe, ciągniki czy naczepy są też skierowane do klientów prywatnych posiadających różne potrzeby i wymagania. Leasing samochodów używanych w Katowicach to też jedna z naszych wiodących usług. Posiadamy zarówno używane auta w naszej ofercie, jak i zupełnie nowe pojazdy wprost z salonów. Wszystko to składa się na naszą bogatą ofertę. Jak wcześniej wspomnieliśmy, szczycimy się szybkim czasem realizacji naszych usług. Obecnie dwie godziny to średni czas, jaki nasi pracownicy potrzebują na przygotowanie spersonalizowanej oferty i propozycji samochodów po przeczytaniu formularzu zgłoszeniowego. W momencie ustalenia szczegółów i zdecydowania na dany typ leasingu na konkretny samochód czas realizacji wynosi zwykle około 24 godzin. Oznacza to, że niejednokrotnie zaledwie doba dzieli niektórych naszych klientów nieposiadających samochodu od momentu, w którym wsiądą w wymarzone auto.

Leasing samochodów w Katowicach sprawdza się w bardzo wielu przypadkach zwłaszcza u prywatnych klientów. Nie każdy klient bowiem jest w stanie finansowo zapewnić sobie możliwość zakupu odpowiedniego do swoich potrzeb auta, jednak decydując się na leasing i raty rzędu 300 czy 400 złotych osoba taka ma możliwość posiadania “własnych” czterech kółek. Fajny Leasing Katowice to też ciekawa oferta dla osób, które mimo możliwości finansowych nie chcą zdecydować się zakup samochodu, ponieważ jest to dla nich zbyt duże zmartwienie i obowiązek. Oferta leasingu samochodu to z kolei doskonała opcja pozwalająca jeździć nowoczesnym autem i bezproblemową wymianę go po dwóch lub trzech latach.

Sposoby, w jaki można zamówić leasing samochodów używanych czy też nowych w Katowicach w naszej firmie FAJNY LEASING Katowice jest bardzo zróżnicowany i uzależniony od indywidualnych preferencji naszych klientów. Oferujemy możliwość zrealizowania różnorodnego leasingu, będącego najbardziej wygodnym i spełniającym oczekiwania. W naszej ofercie znaleźć można:

  1. Leasing: operacyjny,
  2. Leasing finansowy,
  3. Leasing zwrotny: płynnościowy oraz techniczny.

A raty, jakie proponujemy to czysta dowolność, zarówno jeśli chodzi o ich wysokość, jak i o ilość czy stałą wysokość. Raty mogą być ustalone statycznie lub zmieniać się sezonowo, a okres ich spłaty może być rozłożony zarówno na 24 a nawet i na 84 razy, czyli całe siedem lat. Również, jeśli chodzi o wysokość wpłaty początkowej, wszystko uzależnione jest od możliwości klienta, wartości samochodu i wielu innych czynników.

średni czas oczekiwania na ofertę leasingu (w godzinach)

średnia wnioskowana kwota leasingu samochodów (w zł)

%

pozytywnie rozpatrzonych wniosków leasingowych

FajnyLeasing.pl

www.FajnyLeasing.pl

+48 503 802 902

e-mail: kazimiera.kaminska@fajnyleasing.pl

Kazimiera Kamińska
Rynek 55/25
58-200 Dzierżoniów

Skype: Fajny Leasing

Kontakt z nami