1229039903815868

+48 503 802 902

zadzwoń po szczegóły

Leasing Wrocław - otrzymaj szczegółową ofertę

Przetwarzanie danych

LEASING SAMOCHODÓW

SAM. CIĘŻAROWE

LEASING MASZYN

Leasing samochodów, maszyn i urządzeń – Wrocław

Wrocław to przepiękna stolica Dolnego Śląska, położona niemal na środku, w centrum całego województwa. Metropolia ta jest pełna życia i ruchu o każdej porze dnia i nocy. Miasto to oferuje zarówno swoim mieszkańcom, jak i turystom szereg najróżniejszych atrakcji, ale także możliwości. Wrocław w przypadku Dolnego Śląska często oferuje nowo przybyłym tzw. “American Dream” – wiele osób trafia tutaj na studia nie posiadając właściwie nic, a kończą zdobywając wymarzoną pracę i wynajmując mieszkanie blisko centrum. Oznacza to, że miasto posiada nie tylko bogatą ofertę kulturalną, ale i jest otwarte na nowych przedsiębiorców, małe firmy i nowych inwestorów w różnych gałęziach przemysłu. Podobnie jak sam Wrocław, nasza firma FAJNY LEASING Wrocław, również wychodzi naprzeciw młodym i małym firmom oferując między innymi leasing dla firm i leasing dla nowych firm we Wrocławiu, co dotyczy zarówno urządzeń i maszyn, jak i samochodów najróżniejszego rodzaju, które mogą przydać się nie tylko jako auto do podróży firmowych, ale także samochody specjalistyczne takie jak auta dostawcze czy ciężarówki. Nasza firma jednak obsługuje wszystkich klientów, nie tylko biznesowych, ale i prywatnych.

Jesteś z Wrocławia? Interesuje Cię leasing samochodu? Z naszą firmą to nic prostszego. FAJNY LEASING to firma, która gwarantuje swoim klientom profesjonalną obsługę. Nieważne, czy interesuje Cię finansowanie na samochód osobowy, samochód dostawczy do 3,5 t czy nawet na autobus – dzięki FAJNY LEASING to wszystko może wyjść już ze sfery marzeń, a wymarzonym pojazdem możesz zacząć jeździć już w ciągu 24 godzin.

Jako firma, która pragnie wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, FAJNY LEASING Wrocław to zarówno leasing samochodów dla zwykłych klientów prywatnych, jak i firm, w celu ich rozwinięcia. Leasing samochodu we Wrocławiu może okazać się bowiem najwygodniejszą formą posiadania samochodu i najlepszym rozwiązaniem dla wielu osób. Klienci są bardzo różni, nie tylko pod względem oczekiwań, ale i możliwości – jedni klienci pragną jeździć nowym, luksusowym autem, które powinno zachwycać. Biorą je w leasing, nie zważając specjalnie na wysokość rat, ponieważ w ich przypadku paręset złotych w tą czy tą stronę nie robi wielkiej różnicy. Często klienci tacy po prostu nie chcą posiadać takiego samochodu na własność, ponieważ lubią wymieniać auto co rok lub dwa lata i oferta leasingowa jest dla nich najwygodniejszą alternatywą, która najmniej zobowiązuje. W momencie chęci wymiany nie trzeba zastanawiać się nad sprzedażą i przygotowywać jej od podstaw. Koniec spłaty rat oznacza koniec umowy, którą można przedłużyć lub wybrać nowy samochód i zawrzeć nową umowę. Inni klienci z kolei szukają pojazdu na co dzień, którym będą mogli podróżować do pracy czy na weekendowe wyjazdy za miasto. Nie musi to być luksusowe czy zupełnie nowe auto, ważne, żeby było wygodne i ergonomiczne. Często najlepiej sprawdza się dla nich wóz średniej klasy, nierzucający się w oczy, używany. Osoby wybierające taki samochód mogą z najróżniejszych powodów nie móc pozwolić sobie na zakup własnego auta, jednak raty liczące zaledwie kilkaset złotych miesięcznie, płacone spokojnie przez kilka lat jak najbardziej odpowiadają możliwościom finansowym takich osób i ich potrzebom.

FAJNY LEASING Wrocław działając na terenie Wrocławia, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich swoich klientów, oferując niebywale szybką i w pełni bezpieczną oraz profesjonalną usługę finansowania, proponując państwu zarówno leasing operacyjny, zwrotny, jak i finansowy. FAJNY LEASING Wrocław proponuje swoim klientom wynajem samochodów zarówno osobowych, jak wcześniej wspominaliśmy nowych i używanych, nowoczesnych i starszych modeli. Proponujemy także leasing samochodów dostawczych, ciężarowych, a także wszelkiego rodzaju specjalnych pojazdów takich jak: autobusy, ciągniki, naczepy i wiele innych.

Sposoby, w jaki można zamówić leasing samochodu używanego czy też nowego we Wrocławiu w naszej firmie FAJNY LEASING Wrocław jest bardzo zróżnicowany. Oferujemy możliwość zrealizowania różnorodnego leasingu. W naszej ofercie znaleźć można:

  1. Leasing: operacyjny,
  2. Leasing finansowy,
  3. Leasing zwrotny: płynnościowy oraz techniczny.

Wszystko uzależnione jest od możliwości finansowych i sytuacji majątkowej klienta. Różne formy leasingu idą także w parze z różnorodnością dopasowania wysokości rat i ich “statycznej” wysokości na przestrzeni czasu. Różni klienci bowiem mają różne oczekiwania, jeśli chodzi o umowę leasingu na samochód. Dostępne są u nas raty statyczne, niezmienne, raty sezonowe o zmieniającej się w czasie wysokości i raty degresywne. Dbamy też o szybkość wykonywania naszych usług – czas oczekiwania na pełną ofertę leasingową w naszej firmie obecnie wynosi dwie godziny, a czas realizacji umowy zwykle zajmuje jedynie 24 godziny. Oznacza to, że tylko doba zwykle dzieli Cię od możliwości używania swojego nowego auta.

Formy leasingu operacyjnego, zwrotnego i finansowego nie dotyczą jednak jedynie samochodów. FAJNY LEASING oferuje także finansowanie na maszyny i urządzenia, zarówno nowe, jak i używane. W skład oferty finansowania wchodzi zarówno leasing maszyn budowlanych, maszyn i urządzeń przetwórstwa drewnianego, spożywczego, poligraficznego, a także bogata oferta urządzeń i maszyn medycznych, laboratoryjnych, odnowy biologicznej czy wyposażenia aptek i szpitali. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy FAJNY LEASING na terenie Wrocławia. Zarówno do wybrania sobie wymarzonego samochodu, jak i innych urządzeń niezbędnych do rozpoczęcia działalności swojej firmy, jak i podczas codziennego życia.

Leasing używanych samochodów we Wrocławiu jest usługą dość popularną, jednak każda firma proponuje różnorodne oferty, które nie każdemu mogą przypaść do gustu. Nasza firma FAJNY LEASING Wrocław ma w swojej ofercie kilka różnorodnych propozycji dopasowanych do różnych osób i możliwości finansowych oraz wymagań. FAJNY LEASING we Wrocławiu na samochody używane oferuje kilka opcji rat, a także rozmaite propozycje rozłożenia rat od 24 do nawet 84 miesięcy.

średni czas oczekiwania na ofertę leasingu (w godzinach)

średnia wnioskowana kwota leasingu samochodów (w zł)

%

pozytywnie rozpatrzonych wniosków leasingowych

FajnyLeasing.pl

www.FajnyLeasing.pl

+48 503 802 902

e-mail: kazimiera.kaminska@fajnyleasing.pl

Kazimiera Kamińska
Rynek 55/25
58-200 Dzierżoniów

Skype: Fajny Leasing

Kontakt z nami