1229039903815868

zadzwoń po szczegóły

Leasing Ruda Śląska - otrzymaj szczegółową ofertę

Przetwarzanie danych

LEASING SAMOCHODÓW

SAM. CIĘŻAROWE

LEASING MASZYN

Leasing samochodów, maszyn i urządzeń – Ruda Śląska

Ruda Śląska – położona w centrum konurbacji górnośląskiej jest doskonałym obszarem inwestycyjnym. To tutaj działa, powstaje lub rozwija się wiele małych i średnich przedsiębiorstw wspieranych przez Rudzką Agencję Rozwoju “Inwestor”, czy Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości. Rozwój przemysłu w Rudzie Śląskiej jest nieustannie wspomagany inwestycjami lub działaniami lokalnych władz poprzez działanie takie, jak powołanie Śląskiego Parku Przemysłowego. Na wsparcie w ramach Śląskiego Parku Technologicznego mogą liczyć także młodzi Architekci i Budowlańcy, wkraczający na lokalny rynek. Ruda Śląska sprzyja rozwojowi przemysłu, biznesu w szerokiej gamie działań. Posiada doskonałe warunki rozwoju młodych i małych, a także średnich przedsiębiorstw, a każda rozwijająca się firma otrzymuje pełną pomoc odpowiedniej instytucji.

Ponadto Ruda Śląska ze względu na położenie w górnośląskiej aglomeracji, czyli z technicznego punktu widzenia, będąc częścią jednej, ogromnej, złożonej z kilku miasteczek metropolii, jest często miejscem pracy wielu osób z innych miast lub domem dla osób pracujących gdzie indziej. Z tego też powodu nie jest łatwo czasem dotrzeć z jednego na drugi koniec aglomeracji bez samochodu.

Nawiązując jednak do natury Rudy Śląskiej, jaką jest aktywna pomoc młodym przedsiębiorcom i niewielkim firmom, także my, FAJNY LEASING Ruda Śląska chcemy wspierać rudzkich przedsiębiorców – bez względu na ich pozycję na rynku, czy staż. Jesteśmy otwarci, a nasza oferta tworzy perspektywy na wiele nowych dróg rozwoju. Taka odpowiedzialność to dla nas duża motywacja do dbania o każdego klienta, profesjonalną, szybką i bezkonfliktową obsługę. Po wypełnieniu formularza dostępnego na naszej stronie, skontaktujemy się z wami w celu rozmowy o warunkach oraz przedstawieniu oferty. Cała operacja od początku aż do decyzji trwa maksymalnie 24h. Każdą umowę leasingu maszyn, urządzeń, czy to samochodów (osobowych, ciężarowych, dostawczych czy autobusów) dopasujemy do waszych potrzeb i możliwości, a wszystko w dogodnym trybie ratalnym. Zapraszamy do skorzystania z oferty FajnyLeasing na terenie Rudy Śląskiej i innych miast, jakie obsługujemy. Nasz Leasing w Rudzie Śląskiej stoi na naprawdę korzystnych warunkach i oferuje duże indywidualne dopasowanie.

Jak wcześniej wspominaliśmy, nie brakuje u nas samochodów różnego rodzaju do zaoferowania w leasingu. Proponujemy swoim klientom zarówno leasing zwrotny płatnościowy lub techniczny, leasing operacyjny, jak i finansowy na samochody osobowe, dostawcze do 3,5 tony, duże samochody ciężarowe, a nawet na ciągniki siodłowe, naczepy czy autobusy. Z tego powodu wychodzimy ze swoją ofertą leasingu w Rudzie Śląskiej zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych, rozwijających swoje skrzydła na rynku, zwłaszcza transportowym. Biorąc w leasing w naszej firmie np. samochód dostawczy czy bus można śmiało rozpocząć działalność swojej firmy, zanim nie zacznie ona generować zysków pozwalających na ewentualny zakup własnych samochodów.

Wybierając leasing Ruda Śląska, jaki proponujemy, można wybierać nie tylko między modelami, ale także między samochodami używanymi i nowymi, samemu ustalając zarówno wysokość rat, jak i ich rozłożenie w czasie od 24 do 84 miesięcy, a także wysokość opłaty początkowej.

średni czas oczekiwania na ofertę leasingu (w godzinach)

średnia wnioskowana kwota leasingu samochodów (w zł)

%

pozytywnie rozpatrzonych wniosków leasingowych

FajnyLeasing.pl

www.FajnyLeasing.pl

+48 503 802 902

e-mail: kazimiera.kaminska@fajnyleasing.pl

Kazimiera Kamińska
Rynek 55/25
58-200 Dzierżoniów

Skype: Fajny Leasing

Kontakt z nami