+48 503 802 902

zadzwoń po szczegóły

Leasing Zabrze - otrzymaj szczegółową ofertę

Przetwarzanie danych

LEASING SAMOCHODÓW

SAM. CIĘŻAROWE

LEASING MASZYN

Leasing samochodów, maszyn i urządzeń – Zabrze

Zabrze – na pierwszy rzut oka niepozorne, zwyczajne miasto górnośląskiej aglomeracji. W istocie to jednak tutejsze obiekty industrialnej przeszłości przyciągają dziesiątki tysięcy turystów z różnych stron świata. W tym niepozornym mieście skrywają się niepowtarzalne ślady przemysłowej przeszłości, a historyczne budynki zdają się przypominać o złotych czasach regionu Górnego Śląska. Kopalnia Guido, można powiedzieć jeden z unikalnych na skalę światową zabytków, to jedna z części Szlaku Zabytków Techniki. Ewenementem są też stalowe domy, które w latach 30 XX w były niepowtarzalnym cudem techniki, a nas zadziwiają do dziś. Stal, węgiel, kopalnie to nieodłączny symbol górnośląskiej industrializacji – przemysłu, który od lat napędza lokalną gospodarkę.

Nasza oferta powstała po to, aby z szacunkiem dla lokalnych przedsiębiorców pomóc im w rozwoju własnego biznesu. FajnyLeasing proponuje produkty z których skorzystać może każda firma, bez względu na wielkość, czy pozycję zajmowaną na rynku. Dopasowujemy umowę do każdego klienta, aby była ona dogodna, prosta i oczywiście spełniała Wasze oczekiwania. Bez względu na obszar działania klienta, leasing maszyn i urządzeń z naszej oferty jest doskonałym wyborem – pomoże Wam zrobić kilka mocnych i odważnych kroków, a odpowiadając także na najważniejsze potrzeby oferujemy produkty leasingowe w postaci samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, czy autobusów.

Zachęcamy do przejrzenia krótkiego formularza w zakładkach na naszej stronie, po którego wypełnieniu skontaktujemy się z wami. Szybka decyzja pomoże nam w ciągu tylko 24 godzin dojść do porozumienia, a profesjonalna obsługa udowodni, że nazwa naszej firmy, to nie jest żaden przypadek.

średni czas oczekiwania na ofertę leasingu (w godzinach)

średnia wnioskowana kwota leasingu samochodów (w zł)

%

pozytywnie rozpatrzonych wniosków leasingowych

FajnyLeasing.pl

www.FajnyLeasing.pl

+48 503 802 902

e-mail: [email protected]

Kazimiera Kamińska
Rynek 55/25
58-200 Dzierżoniów

Skype: Fajny Leasing

Kontakt z nami