1229039903815868

+48 503 802 902

zadzwoń po szczegóły

Leasing Zabrze - otrzymaj szczegółową ofertę

Przetwarzanie danych

LEASING SAMOCHODÓW

SAM. CIĘŻAROWE

LEASING MASZYN

Leasing samochodów, maszyn i urządzeń – Zabrze

Zabrze – na pierwszy rzut oka niepozorne, zwyczajne miasto górnośląskiej aglomeracji. W istocie to jednak tutejsze obiekty industrialnej przeszłości przyciągają dziesiątki tysięcy turystów z różnych stron świata. W tym niepozornym mieście skrywają się niepowtarzalne ślady przemysłowej przeszłości, a historyczne budynki zdają się przypominać o złotych czasach regionu Górnego Śląska. Kopalnia Guido, można powiedzieć jeden z unikalnych na skalę światową zabytków, to jedna z części Szlaku Zabytków Techniki. Ewenementem są też stalowe domy, które w latach 30 XX były niepowtarzalnym cudem techniki, a nas zadziwiają do dziś. Stal, węgiel, kopalnie to nieodłączny symbol górnośląskiej industrializacji – przemysłu, który od lat napędza lokalną gospodarkę.

Nasza oferta powstała po to, aby z szacunkiem dla lokalnych przedsiębiorców pomóc im w rozwoju własnego biznesu. Fajny Leasing Zabrze proponuje produkty, z których skorzystać może każda firma, bez względu na wielkość, czy pozycję zajmowaną na rynku. Dopasowujemy umowę do każdego klienta, aby była ona dogodna, prosta i oczywiście spełniała Wasze oczekiwania. Bez względu na obszar działania klienta, leasing maszyn i urządzeń z naszej oferty jest doskonałym wyborem – pomoże Wam zrobić kilka mocnych i odważnych kroków, a odpowiadając także na najważniejsze potrzeby, oferujemy produkty leasingowe w postaci samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, czy autobusów.

Zachęcamy do przejrzenia krótkiego formularza w zakładkach na naszej stronie, po którego wypełnieniu skontaktujemy się z wami. Szybka decyzja pomoże nam w ciągu tylko 24 godzin dojść do porozumienia, a profesjonalna obsługa udowodni, że nazwa naszej firmy, to nie jest żaden przypadek. Fajny Leasing Zabrze to nazwa, która powstała właściwie na podstawie opinii naszych klientów, którzy chętnie chwalą nasze usługi. Obecnie 24 godziny to też uśredniony czas realizacji zamówień na urządzenia i maszyny, jakie znaleźć można w naszej ofercie. Zwykle doba dzieli naszych klientów od możliwości używania nowego sprzętu. Średni czas oczekiwania na kontakt naszego pracownika i przedstawienie całej oferty, spersonalizowanej i dopasowanej do potrzeb i wymagań to z kolei zaledwie dwie godziny. Jest to bowiem czas niezbędny na skompletowanie oferty i zestawienie jej z wymaganiami, możliwościami finansowymi i ogólnym profilem klienta.

Poza leasingiem maszyn i urządzeń z myślą o firmach, a także o klientach prywatnych nasza firma Fajny Leasing Zabrze oferuje Państwu także leasing samochodów, który jest usługą bardzo rozbudowaną. Leasing samochodu to często najlepsze rozwiązanie pozwalające wielu osobom cieszyć się z “posiadania” samochodu bez konieczności zakupu. Jest to doskonałe wyjście w wielu przypadkach, przez co leasing samochodów nie jest usługą skierowaną wyłącznie do osób, które nie stać na własny samochód. Oczywiście są osoby, które nie posiadają wystarczającej ilości gotówki na zakup samochodu na własność z najrozmaitszych powodów, jednak 200 czy 300 zł miesięcznej raty jest dla nich jak najbardziej do przyjęcia. Są też osoby, które nie mogą z pewnych przyczyn, niezwiązanych z finansami pozwolić sobie na zakup auta na siebie czy swoją firmę. Pośród naszych klientów nie brakuje też osób, które bez trudu mogłyby dokonać zakupu auta nawet za gotówkę, jednak nie chcą zobowiązywać się do posiadania auta i ta opcja jest dla nich najwygodniejsza. Nie brakuje również bardzo zamożnych, ale i zapracowanych klientów, dla których leasing luksusowego samochodu jest najmniej frapującym rozwiązaniem, które nie zobowiązuje wobec samochodu w takim stopniu, jak robiłby to zakup. Klienci tacy chętnie po dwóch latach, czyli 24 miesiącach wymieniają leasingowany samochód na kolejny model bez najmniejszego stresu związanego z jego sprzedażą itp.

Fajny Leasing Zabrze dba o to, żeby każdy klient mógł cieszyć się indywidualnością wyboru i możliwościami, jakie oferuje nasza firma. Z tego też powodu nasze oferty są tak bardzo elastyczne, a konkretne propozycje bardzo zindywidualizowane, aby jak najlepiej dopasować się do każdego przypadku. Leasing Zabrze to nie tylko zwykła umowa z jedną propozycją, ale duża dowolność dotycząca wysokości oraz stałości rat, możliwość wyboru czasu spłacania na przestrzeni od dwóch do aż siedmiu lat, możliwość indywidualnego ustalenia wysokości wpłaty własnej, a także duża dostępność samochodów w różnych modelach. Fajny Leasing Zabrze to nie tylko średniej klasy samochody osobowe. Posiadamy zarówno nowe, jak i używane, luksusowe, jak i nierzucające się w oczy zwyczajne auta osobowe, dostawcze czy ciężarowe, a także całą gamę samochodów o specjalnym przeznaczeniu (ciągników, naczep czy autobusów). Zapraszamy!

średni czas oczekiwania na ofertę leasingu (w godzinach)

średnia wnioskowana kwota leasingu samochodów (w zł)

%

pozytywnie rozpatrzonych wniosków leasingowych

FajnyLeasing.pl

www.FajnyLeasing.pl

+48 503 802 902

e-mail: kazimiera.kaminska@fajnyleasing.pl

Kazimiera Kamińska
Rynek 55/25
58-200 Dzierżoniów

Skype: Fajny Leasing

Kontakt z nami