1229039903815868

+48 503 802 902

zadzwoń po szczegóły

Leasing Bolesławiec - otrzymaj szczegółową ofertę

Przetwarzanie danych

LEASING SAMOCHODÓW

SAM. CIĘŻAROWE

LEASING MASZYN

Leasing samochodów, maszyn i urządzeń – Bolesławiec

Bolesławiec znany jest od lat ze swojej porcelany. To tutaj od wielu pokoleń organizowane są rozmaite targi ceramiki, cieszące się niebywałym zainteresowaniem. Stworzenie konkurencji bolesławieckiej ceramice, byłoby nie lada wyzwaniem, jednak bolesławiecki rynek wciąż stoi otworem przed młodymi przedsiębiorcami, chcącymi wystartować na rynku. Zakupienie niezbędnego sprzętu do otwarcia dowolnej firmy często graniczy z cudem, jednak dzięki pomocy firmy leasingowej FAJNY LEASING, bez problemu można pozyskać niezbędne urządzenia i maszyny. To tutaj będą państwo mogli skorzystać zarówno z finansowania maszyn budowlanych, urządzeń niezbędnych do produkcji i przetwórstwa a nawet sprzętów medycznych, laboratoryjnych czy odnowy biologicznej. – leasing w Bolesławcu to jednak coś znacznie więcej niż maszyny i urządzenia.

FAJNY LEASING nie zapomniał także o klientach pragnących posiadać auto osobowe, ciężarowe, dostawcze czy autobus, jednak nie będących w stanie sfinansować samochodu z własnych środków. FAJNY LEASING oferuje bowiem leasing operacyjny, finansowy i zwrotny na samochody, dając przy tym gwarancję super szybkiej, nawet 24 godzinnej obsługi klientów z Bolesławca. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty FAJNY LEASING.

Nasza firma, FAJNY LEASING oferując leasing w Bolesławcu ma na celu pomoc zarówno młodym przedsiębiorcom, jak i wielu innym osobom prywatnym w ich życiu i pracy. Każdy kto kiedykolwiek próbował dostać się z Bolesławca do innego miasta w Polsce wie, jak uciążliwa jest podróż autobusem, zwłaszcza z przesiadkami z powodu braku połączeń. Leasing Bolesławiec – hasło to działa zatem jak słońce wychodzące zza chmur, pozwalając się znacznie uniezależnić w stosunku do komunikacji miejskiej i międzymiastowej w Bolesławcu. Własny samochód to jednak duża wygoda i prawdziwa niezależność, a także nieskończone możliwości. Nie każdy jest jednak w stanie mieć swoje własne auto z najróżniejszych powodów i jest to w pełni zrozumiałe, dlatego też wychodzimy naprzeciw klientom ze swoją ofertą, nie tylko na urządzenia.

Podejmując decyzję o leasingu w naszej firmie, można być przygotowanym na dużą uniwersalność usług i swobodę w podejmowaniu wielu decyzji. Fajny leasing Bolesławiec oferuje swoim klientom kilka opcji. Jak wcześniej wspominaliśmy, oferujemy leasing:

  • operacyjny,
  • finansowy,
  • a także zwrotny.

Wysokość opłaty wstępnej nie jest jednak narzucona – można wpłacić zarówno 1 jak i 45% wartości auta, podczas gdy raty także są ustalane według możliwości klienta – równe, degresywne, jak i sezonowe. Nasza firma, oferująca leasing w Bolesławcu chce jak najlepiej dopasować się do potrzeb klientów, podczas gdy klienci są bardzo różni i mają zróżnicowane wymagania.

Procedura leasingowa, w zależności od wartości pojazdu w Fajny Leasing Bolesławiec również może być uproszczona lub standardowa, co również pozwala w pewien sposób.

średni czas oczekiwania na ofertę leasingu (w godzinach)

średnia wnioskowana kwota leasingu samochodów (w zł)

%

pozytywnie rozpatrzonych wniosków leasingowych

FajnyLeasing.pl

www.FajnyLeasing.pl

+48 503 802 902

e-mail: kazimiera.kaminska@fajnyleasing.pl

Kazimiera Kamińska
Rynek 55/25
58-200 Dzierżoniów

Skype: Fajny Leasing

Kontakt z nami