1229039903815868

+48 503 802 902

zadzwoń po szczegóły

Leasing Wałbrzych - otrzymaj szczegółową ofertę

Przetwarzanie danych

LEASING SAMOCHODÓW

SAM. CIĘŻAROWE

LEASING MASZYN

Leasing samochodów, maszyn i urządzeń – Wałbrzych

Każdy w pewnym momencie swojego życia zaczyna marzyć o własnym samochodzie. Często jednak nie każdego stać na własne cztery kółka, ale bez samochodu jak bez ręki, zwłaszcza w takim dużym mieście, jakim jest Wałbrzych. Nie każdy wałbrzyszanin bowiem jest w stanie bez problemu i na czas dojechać np. z Podzamcza, ze swojego domu, do pracy znajdującej się w Śródmieściu. W takich patowych sytuacjach, pojawia się jednak taka firma jak FAJNY LEASING oferująca leasing zwrotny, operacyjny i finansowy rozmaitych pojazdów.

W ofercie FAJNY LEASING znajdziecie państwo finansowanie zarówno na samochody nowe jak i używane, na osobowe, dostawcze, autobusy a także samochody ciężarowe, ciągniki czy naczepy.

Firma FAJNY LEASING wychodząc również naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy posiadają już własne auto, oferuje także leasing maszyn i urządzeń na bardzo korzystnych warunkach. Od teraz, nieważne, czy potrzebujecie państwo wyposażenia gabinetu spa czy odnowy biologicznej, sprzętu medycznego, diagnostycznego lub laboratoryjnego, czy interesują Was urządzenia przemysłu budowlanego, drzewnego lub poligraficznego, z FAJNY LEASING Wałbrzych wszystko jest w zasięgu ręki.

średni czas oczekiwania na ofertę leasingu (w godzinach)

średnia wnioskowana kwota leasingu samochodów (w zł)

%

pozytywnie rozpatrzonych wniosków leasingowych

FajnyLeasing.pl

www.FajnyLeasing.pl

+48 503 802 902

e-mail: kazimiera.kaminska@fajnyleasing.pl

Kazimiera Kamińska
Rynek 55/25
58-200 Dzierżoniów

Skype: Fajny Leasing

Kontakt z nami