1229039903815868

+48 503 802 902

zadzwoń po szczegóły

Leasing Gliwice - otrzymaj szczegółową ofertę

Przetwarzanie danych

LEASING SAMOCHODÓW

SAM. CIĘŻAROWE

LEASING MASZYN

Leasing samochodów, maszyn i urządzeń – Gliwice

Gliwice – powszechnie znane, jako najbardziej zielone miasto spośród innych śląskich aglomeracji. Aż 12% powierzchni tego miasta stanowią parki, takie jak Park Bolesława Chrobrego, Park Fryderyka Chopina, czy Park Adama Mickiewicza. Ikoną miasta oprócz przepięknych zielonych skwerów są też np. ruiny teatru, dom przedpogrzebowy na cmentarzu żydowskim, budynek poczty głównej, hotel Diament, Czerwona oraz Szara Chemia będące siedzibami wydziału należącego do Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Tak właśnie nauka i historia współgrają z naturalnym pięknem.

Gliwice cieszą się dość pozytywną opinią, zwłaszcza na tle innych miast aglomeracji Górnego Śląska. Daleko im do kojarzonego z górnictwem Bytomia czy Katowic, nie jest uznawane także za stare i nieciekawe, jak np. Sosnowiec. Gliwice cieszą się wieloma wizytami turystów każdego roku, nie brakuje tutaj też mieszkańców, ogólnie zadowolonych ze stanu swojego miasta i jego podejścia do różnych spraw. W Gliwicach powoli kwitnie też gospodarka, dostarczając coraz więcej miejsc pracy, a także możliwości dla nowych przedsiębiorców otwierających swoje firmy, a często nawet nowe gałęzie przemysłu i gospodarki na terenie Śląska.

To właśnie dlatego, jako Fajny Leasing wybraliśmy Gliwice na kolejny ośrodek działań naszej firmy. Chcemy skierować naszą ofertę do lokalnych przedsiębiorców, którzy są nastawieni na rozwój swojego biznesu w tak pięknym mieście. Naszą misją jest wspieranie lokalnego przemysłu, dlatego też produkty leasingowe, które Wam proponujemy, są do dopasowane do potrzeb zarówno dużych, małych firm oraz tych, które dopiero raczkują. Maszyny i urządzenia, czy też samochody (osobowe, ciężarowe, dostawcze, czy autobusy), które możecie z naszą pomocą, uzyskać mogą być zapewne kamieniem milowym w historii rozwoju firmy. Jesteśmy tego świadomi, dlatego też podchodzimy z pełnym profesjonalizmem do naszego klienta. Wystarczy wypełnienie krótkiego formularza na naszej stronie, a błyskawicznie skontaktujemy się z Wami, a decyzja o przyznaniu leasingu dotrze w przeciągu 24 godzin od rozmowy z naszym konsultantem. Zapraszamy, zapoznajcie się z treścią na naszej stronie. Nasi konsultanci czekają na Wasze wnioski. Bez obaw – to naprawdę Fajny Leasing Gliwice!

Jak wcześniej wspomnieliśmy, Fajny Leasing Gliwice, to dobry początek dla wielu firm i przedsiębiorstw, a także duża pomoc w rozwoju dzięki możliwości dostępu do drogich maszyn, urządzeń, czy specjalnych pojazdów. Nasza firma jednak nie zapomina także o zwykłych mieszkańcach miasta, klientach prywatnych, którzy z najrozmaitszych przyczyn byliby zainteresowani skorzystaniem z umowy leasingowej np. na samochód. Nasza oferta leasingu na samochód jest bardzo elastyczna i staramy się ją mocno dopasowywać do klienta. Z tego też powodu, po wypełnieniu przez klienta wniosku, już w ciągu dwóch godzin kontaktujemy się z nim, prezentując spersonalizowaną, dopasowaną ofertę na Fajny Leasing w Gliwicach. Swoje oferty dopasowujemy przede wszystkim do wymagań, oczekiwań, jak i możliwości naszych klientów, co nie jest trudne, ponieważ posiadamy bardzo bogatą ofertę zarówno samochodów, jakie oferujemy, ale i usług leasingowych.

W naszej ofercie Fajny Leasing Gliwice nie brakuje zupełnie nowych i luksusowych samochodów o dużej wartości, które są chętnie wybierane przez zamożnych, zapracowanych klientów, dla których leasing jest najlepszą formą posiadania auta niegenerującego żadnego dodatkowego stresu i zmartwień. Wysokie raty nie są problemem, ponieważ po 24 miesiącach zwykle chętnie zawierają nową umowę, wymieniając samochód. Leasing z kolei odbiera im zmartwień dotyczących sprzedaży, przerejestrowywania auta i wielu innych. W naszej ofercie coś dla siebie znajdą także osoby, które z najróżniejszych przyczyn i powodów po prostu nie chcą posiadać samochodu na własność i interesuje je coś nowego, jednak niekoniecznie nowoczesnego i ekskluzywnego np. auto miejskie, które chętnie wymienią za 3-4 lata. Również osoby, których nie stać na własne auto, jednak jest im ono potrzebne do pracy czy w codziennym życiu znajdą w ofercie Fajny Leasing Gliwice nieduży, używany samochód dla siebie, który obłożony będzie ratami liczącymi zaledwie 200 – 300 zł rozłożone nawet na 7 lat. Poza tą dowolnością również oferujemy swobodę, jeśli chodzi o wpłatę początkową, która może być zrealizowana w postaci od 1% do 45% wartości samochodu.

średni czas oczekiwania na ofertę leasingu (w godzinach)

średnia wnioskowana kwota leasingu samochodów (w zł)

%

pozytywnie rozpatrzonych wniosków leasingowych

FajnyLeasing.pl

www.FajnyLeasing.pl

+48 503 802 902

e-mail: kazimiera.kaminska@fajnyleasing.pl

Kazimiera Kamińska
Rynek 55/25
58-200 Dzierżoniów

Skype: Fajny Leasing

Kontakt z nami