1229039903815868

+48 503 802 902

zadzwoń po szczegóły

Leasing Lubin - otrzymaj szczegółową ofertę

Przetwarzanie danych

LEASING SAMOCHODÓW

SAM. CIĘŻAROWE

LEASING MASZYN

Leasing samochodów, maszyn i urządzeń – Lubin

Lubin to miasto leżące w Legnicko-Głogowskim Okręgu Miedziowym. W Lubinie swoją siedzibę ma KGHM Polska Miedź, jeden z czołowych producentów miedzi i srebra na świecie. Jeżeli zamierzacie państwo rozpocząć współpracę z tak dużym producentem, jednakże państwa finanse nie pokrywają wszystkich kosztów na zakup niezbędnego sprzętu oferujemy możliwość skorzystania z oferty FAJNY LEASING. Finansujemy zakup maszyn i urządzeń nowych, a także używanych od dostawców krajowych oraz zagranicznych: Współpracujemy bezpośrednio z dostawcami z terenu Polski oraz UE. Finansujemy zakup kompleksowych linii technologicznych, maszyn i urządzeń przemysłu budowlanego. Proponujemy następujące formy leasingu: leasing operacyjny, leasing finansowy, leasing zwrotny Okres leasingu do 60 m-cy.

FAJNY LEASING w ramach oferty finansuje również następujące pojazdy – nowe oraz używane: samochody osobowe, samochody dostawcze do 3,5 t, samochody ciężarowe, ciągniki siodłowe oraz naczepy, autobusy. Posiadamy rozbudowaną ofertę wsparcia państwa przedsiębiorstwa poprzez leasing samochodów osobowych i dostawczych.

Nasza firma FAJNY LEASING stara się dopasować do wymagań swoich klientów w Lubinie i okolicach. Każdy, kto mieszka tutaj lub w okolicznych miastach wie, jak czasem ciężko jest podróżować, szczególnie poza miasto bez samochodu. Komunikacja miejska w Lubinie jest darmowa, jednak ze względu na remonty dróg podróż z jednego przedmieścia na drugie trwa czasem bardzo długo. Leasing Lubin, jaki oferowany jest przez naszą firmę, bierze pod uwagę wszelkie potrzeby swoich klientów. Leasing samochodu jest bowiem transakcją z punktu widzenia klienta niemal jednoznaczną z zakupem samochodu.

Leasing w Lubinie jest usługą średnio popularną, jednak różne firmy oferują różne warunki leasingu samochodów, które nie zawsze są korzystne. U nas można spotkać się z dużą elastycznością i dopasowaniem do potrzeb i wymagań klienta. Widać to szczególnie po sposobie dopasowywania rat:

  • równych,
  • degresywnych,
  • albo sezonowych,

a także po sposobie ich rozłożenia w czasie na okres od 24 miesięcy aż do 84 miesięcy, czyli nawet 7 lat. Jest to o tyle wygodne, że po tym czasie ze śmiałością można zdecydować się na nowe Auto. Nasza firma dopasowuje się też do klienta podczas wyboru wysokości wstępnej opłaty, od 1% do 45%, w zależności od możliwości klienta i wartości samochodu, a także wielu innych czynników.

Chcemy, żeby nasz FAJNY LEASING w Lubinie był postrzegany jako wygodna i tania alternatywa zakupu samochodu na własność, a także usługa, która jest niemal błyskawicznie realizowana, dlatego nasz czas oczekiwania na decyzje to zaledwie 24 h.

średni czas oczekiwania na ofertę leasingu (w godzinach)

średnia wnioskowana kwota leasingu samochodów (w zł)

%

pozytywnie rozpatrzonych wniosków leasingowych

FajnyLeasing.pl

www.FajnyLeasing.pl

+48 503 802 902

e-mail: kazimiera.kaminska@fajnyleasing.pl

Kazimiera Kamińska
Rynek 55/25
58-200 Dzierżoniów

Skype: Fajny Leasing

Kontakt z nami