1229039903815868

+48 503 802 902

zadzwoń po szczegóły

Leasing Świdnica - otrzymaj szczegółową ofertę

Przetwarzanie danych

LEASING SAMOCHODÓW

SAM. CIĘŻAROWE

LEASING MASZYN

Leasing samochodów, maszyn i urządzeń – Świdnica

Świdnica to niewielkie miasto na Dolnym Śląsku, które niegdyś cieszyło się dużą ilością połączeń autobusowych i pociągów do Jeleniej Góry, Wrocławia, Strzegomia czy Wałbrzycha. Z biegiem czasu jednak połączenia te stały się coraz rzadsze, przez co obecnie Świdnica nie oferuje zbyt wielu możliwości komunikacji z innymi miastami. Stało się to o tyle dokuczliwe, że obecnie ciężko jest wyruszać poza miasto bez własnego samochodu. Jeśli jednak nie stać Cię na zakup własnego auta, warto rozejrzeć się co oferują firmy leasingowe w Świdnicy.

FAJNY LEASING ŚWIDNICA to firma oferująca finansowanie na rozmaite pojazdy i maszyny na terenie Świdnicy, gwarantując przy tym doskonałe warunki. To właśnie tutaj znajdziesz rozwiązanie jeśli dokuczają Ci słabe połączenia komunikacyjne do i ze Świdnicy, przez co Twoja codzienna praca, czy wizyty u rodziny lub znajomych to udręka, zamiast przyjemności. Leasing samochodu to doskonałe wyjście, które oferuje bardzo dużo możliwości jeśli nie masz wystarczających środków na własny samochód lub z innych przyczyn nie możesz albo też nie chcesz kupować własnego auta za gotówkę czy też kredyt. FAJNY LEASING ŚWIDNICA oferuje finansowanie zarówno na samochody osobowe jak i auta dostawcze do 3,5 tony, na samochody ciężarowe a nawet ciągniki, naczepy czy autobusy, przez co masz zapewnioną dużą dowolność.

Leasing Świdnica, jaki oferuje nasza firma, może być udzielany także w wielu różnorodnych formach, tak aby każda osoba mogła cieszyć się wygodą i komfortem regulowania spłat.

FAJNY LEASING udzielany jest jako:

  1. Leasing: operacyjny,
  2. Leasing finansowy,
  3. Leasing zwrotny: płynnościowy oraz techniczny.

Wszystko uzależnione jest od możliwości finansowych i sytuacji majątkowej klienta.

Nasza firma stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Świdnicy, przez co dajemy również wolną rękę podczas wyboru rat, które z kolei ustalane są jako sezonowe, równe i degresywne, a początkowa wpłata wstępna również może być indywidualnie ustalona, od 1% do 45% wartości samochodu.

Firma FAJNY LEASING nie zapomniała jednak o klientach, którzy marzą o otwarciu własnego sklepu, gabinetu spa czy firmy produkcyjnej lub budowlanej. FAJNY LEASING oferuje także finansowanie na wszelkiego rodzaju maszyny i urządzenia niezbędne do prowadzenia zarówno firm przemysłu spożywczego, drzewnego, metalurgicznego, budowlanego czy budowy dróg, a także na rozmaite urządzenia i sprzęty medyczne, diagnostyczne, laboratoryjne czy odnowy biologicznej, umożliwiając niemal każdemu otwarcie własnej firmy.

średni czas oczekiwania na ofertę leasingu (w godzinach)

średnia wnioskowana kwota leasingu samochodów (w zł)

%

pozytywnie rozpatrzonych wniosków leasingowych

FajnyLeasing.pl

www.FajnyLeasing.pl

+48 503 802 902

e-mail: kazimiera.kaminska@fajnyleasing.pl

Kazimiera Kamińska
Rynek 55/25
58-200 Dzierżoniów

Skype: Fajny Leasing

Kontakt z nami