1229039903815868

+48 503 802 902

zadzwoń po szczegóły

Leasing Bielsko-Biała - otrzymaj szczegółową ofertę

Przetwarzanie danych

LEASING SAMOCHODÓW

SAM. CIĘŻAROWE

LEASING MASZYN

Leasing samochodów, maszyn i urządzeń – Bielsko-Biała

Bielsko-Biała – ciężko uwierzyć, że jest w Polsce ktoś, kto nie zna “Bolka i Lolka”, “Reksia”, czy “Podróży profesora Baltazara Gąbki”. To właśnie Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej zasłynęło z tych historycznych już dziś, ale za to niepowtarzalnych produkcji. Kinematografia to nie wszystko. Tutejsza Fabryka Samochodów Małolitrażowych, a od 1992 roku Fiat Auto Poland (miejsce, gdzie powstawał m.in. słynny Fiat 126p) są miejscem kultowym dla tradycji polskiej motoryzacji. Na terenie bielskiego Aeroklubu mieścił się niegdyś zakład PZL-Bielsko, czyli do czasu jedyny producent szybowców w Polsce. Tak wiele historii drzemie w tym mieście. Tak wiele jeszcze można opowiadać, z myślą o tradycji bielskiego przemysłu.

W Bielsku-Białej poza kulturalnymi i historycznymi walorami, rozwija się także przemysł i gospodarka, na równi z każdym dużym, wojewódzkim miastem. Wciąż powstają nowe miejsca pracy, nowe sklepy, budynki, a rozmiar miasta z każdym miesiącem się powiększa. Z tego też powodu wielu młodych ludzi decyduje się na podejmowanie zdecydowanych kroków zawodowych i na otwieranie własnych firm i przedsiębiorstw. Ze względu na fakt, że Bielsko-Biała stoi gospodarczo przede wszystkim tymi dziedzinami, które są tu obecne od wielu lat, szczególnie motoryzacja rozwija się tutaj w dużym stopniu. Wszelkie usługi motoryzacyjne i transportowe są dość popularne na tych terenach. Niestety nie wszystkie firmy z samego początku po otwarciu swojej działalności mogą pozwolić sobie na zakup własnych samochodów czy innego rodzaju sprzętu. Często warto w pierwszej kolejności przemyśleć inne sposoby na dostęp do aut lub maszyn, który nie wymaga dużych finansów, zwłaszcza wydanych jednorazowo.

My, Fajny Leasing Bielsko-Biała doceniamy lokalną historię, dlatego też wybraliśmy to miasto jako kolejny ośrodek, do którego kierujemy naszą ofertę. Nie mogliśmy pominąć Bielska-Białej, jako tak ważnego miejsca dla historii polskiej motoryzacji, biznesu kinowego, czy lotniczego. Nasza oferta leasingu maszyn, urządzeń przemysłowych, samochodów dostawczych, osobowych, czy ciężarowych to szeroka gama różnorakich udogodnień, z których skorzystać może właśnie Twoja firma. Jesteśmy bardzo elastyczni, z łatwością dopasujemy naszą ofertę zarówno dla małych, dużych, jak i średnich przedsiębiorstw tak, aby klient był pewien, że trafił w dobre ręce. Profesjonalna, szybka i prosta obsługa to podstawa naszej współpracy. Wystarczy wypełnić krótki formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej, a połowę pracy już Wykonaliście. Resztą zajmie się Fajny Leasing Bielsko-Biała.

Nasza oferta na Leasing Bielsko-Biała nie skupia się jedynie na klientach biznesowych i osobach prowadzących lub otwierających nowe firmy, które w jakiś sposób muszą wyposażyć. Nasza oferta skierowana jest właściwie do wszystkich osób, które w jakiś sposób zainteresowane są ofertą leasingu na terenie Bielska-Białej. Leasing jest bardzo wygodną formą właściwie równoznaczną z posiadaniem jakiegoś sprzętu, pojazdu czy maszyny. Dana rzecz jest udostępniona za drobną, miesięczną opłatą. Leasing można porównać też do dzierżawy czy najmu np. mieszkania. Na podstawie umowy na jakiś określony czas możemy go używać, przebywać w nim i w zasadzie używać w sposób, jak nam najbardziej odpowiada, pilnując jedynie płatności i ponosząc koszta eksploatacji. Leasing samochodowy wygląda podobnie i sprawdza się w bardzo wielu sytuacjach i u bardzo wielu klientów, bez względu na ich majątek czy styl życia. Leasing na samochód wybierają zarówno osoby, które ze spokojem mogłyby pozwolić sobie na zakup własnego pojazdu, jednak ta forma bardziej odpowiada ich stylowi życia, jak i osoby, których nie stać na zakup własnego auta lub z różnych powodów nie mogą sobie na nie pozwolić. Między innymi na podstawie tych cech, preferencji, wymagań i możliwości klientów dopasowywana jest do nich indywidualna oferta proponowana przez pracownika Fajny Leasing Bielsko-Biała.

Na podstawie wszelkich składowych dobieramy do profilu klientów zarówno propozycje samochodów, jak i planu leasingowego i rat, co z kolei dostrajane jest później indywidualnie, w toku podejmowania umowy. Dzięki naszemu zaangażowaniu i uproszczonych formalnościach obecnie czas oczekiwania na przedstawienie pełnej oferty to zaledwie dwie godziny. Natomiast dzięki naszej rzetelności, bardzo często Fajny Leasing Bielsko-Biała dostarcza swojemu klientowi wymarzone auto już w ciągu 24 godzin. Chcemy jak najlepiej spełniać wymagania, jak i oczekiwania klientów, przez co posiadamy w swojej ofercie, jak wcześniej już wspominaliśmy zarówno samochody osobowe, jak i szereg aut dostawczych, ciężarówek czy pojazdów specjalnego przeznaczenia, których nie udzielamy w leasingu wyłącznie firmom. Również prywatne osoby mogą zdecydować się na leasing autobusu, busa, ciężarówki czy ciągnika, jeśli jest on w granicach ich możliwości i wymagań. Fajny Leasing Bielsko-Biała cechuje się przede wszystkim elastycznością w dobieraniu rat, zarówno jeśli chodzi o ich wysokość, statyczność na przestrzeni czasu, jak i ilość. Wszystko dobierane jest indywidualnie.

średni czas oczekiwania na ofertę leasingu (w godzinach)

średnia wnioskowana kwota leasingu samochodów (w zł)

%

pozytywnie rozpatrzonych wniosków leasingowych

FajnyLeasing.pl

www.FajnyLeasing.pl

+48 503 802 902

e-mail: kazimiera.kaminska@fajnyleasing.pl

Kazimiera Kamińska
Rynek 55/25
58-200 Dzierżoniów

Skype: Fajny Leasing

Kontakt z nami