1229039903815868

+48 503 802 902

zadzwoń po szczegóły

Leasing Legnica - otrzymaj szczegółową ofertę

Przetwarzanie danych

LEASING SAMOCHODÓW

SAM. CIĘŻAROWE

LEASING MASZYN

Leasing samochodów, maszyn i urządzeń – Legnica

Legnica to piękne i dosyć duże miasto, które spokojnie mogłoby uchodzić za stolicę Dolnego Śląska. Jednak, jak wszystko, nawet takie miasto ma swoje dobre i złe strony. Każdy mieszkaniec Legnicy prędzej czy później przekonał się, jak niezbędnym może okazać się własne auto. Nie każdego jednak bez problemu stać na własny samochód ani nie każdy marzy o aucie na własność. W takich przypadkach warto bowiem skorzystać z usług firmy, jaką jest FAJNY LEASING. To właśnie dzięki tej firmie, prowadzącej działalność na terenie Legnicy możesz bez problemu wziąć w leasing samochód odpowiadających Twoim potrzebom. FAJNY LEASING oferuje finansowanie samochodów zarówno osobowych jak i dostawczych czy ciężarowych.

Oferta samochodów, jaką proponujemy naszym klientom jest naprawdę ogromna, zarówno leasing Legnica, jak i usługa ta działająca w innych miastach przygotowana jest na różnorodne wymagania i potrzeby klientów. Jedni pragną jeździć nowym, luksusowym autem, nie zważając specjalnie na wysokość rat, jednak nie chcą posiadać takiego samochodu na własność, ponieważ lubią wymieniać auto co rok lub dwa lata i oferta leasingowa jest dla nich najwygodniejszą alternatywą, która najmniej zobowiązuje. Inni z kolei szukają pojazdu na co dzień średniej klasy, nierzucającego się w oczy, często używanego. Nie mogą jednak z najróżniejszych powodów pozwolić sobie na zakup własnego auta, jednak raty liczące kilkaset złotych miesięcznie przez kilka lat jak najbardziej odpowiadają im możliwościom finansowym i potrzebom. Nasza firma FAJNY LEASING, oferująca leasing w Legnicy jest w stanie sprostać wszystkim tym potrzebom i wymaganiom.

Firma FAJNY LEASING Legnica nie zapomniała jednak także o osobach, które marzą o otwarciu np. własnego gabinetu odnowy biologicznej, spa, czy niewielkiej przetwórni, oferując korzystny i bezproblemowy leasing maszyn i urządzeń techniki budowlanej, drzewnej, poligrafii, przemysłu spożywczego, a także sprzętu medycznego, laboratoryjnego, diagnostycznego oraz wyposażenia aptek i szpitali. Zapraszamy.

Leasing samochodów w naszej firmie, jak wcześniej wspominaliśmy, jest bardzo rozbudowany i przystosowany do naprawdę różnych potrzeb, wymagań, możliwości i chęci naszych klientów. Niezależnie od tego, czy leasing wybierasz z wygody i interesuje Cię nowoczesne, nowe auto biznesowe, czy leasing jest dla Ciebie jedyną opłacalną alternatywą na posiadanie samochodu, FAJNY LEASING Legnica jest tu dla Ciebie i ma Ci do zaoferowania dziesiątki propozycji dopasowanych do Ciebie indywidualnie. Nasza firma posiada swoją główną siedzibę w Dzierżoniowie, jednak większość formalności załatwiamy online, za pośrednictwem formularzy i rozmów, również na Skype. Na podstawie Twoich potrzeb i oczekiwań dopasujemy do Ciebie odpowiednią ofertę i samochód. Kolejnym krokiem jest wybór rat, czasu spłaty, opłaty początkowej i kilku innych formalności. Pragniemy być uniwersalni również pod tym względem, z tego też powodu oferujemy różne formy rat: równe, sezonowe i degresywne, rozłożenie ich na okres od 24 do 84 miesięcy, a także zakres opłaty początkowej od 1% do 45% wartości samochodu. Wszystko to stwarza zindywidualizowaną i przyjazną ofertę na Leasing w Legnicy.

Chcemy również wychodzić naprzeciw Twoim oczekiwaniom, jeśli chodzi o czas realizacji naszej usługi. FAJNY LEASING Legnica. Z tego też powodu średni czas oczekiwania na pełną ofertę w naszej firmie wynosi około 2 godzin, co nie znaczy, że nie będziesz czekał znacznie krócej. Wnioski klientów rozpatrywane są niemal błyskawicznie, a realizacja usługi zwykle jest przeprowadzona w ciągu 24 godzin. FAJNY LEASING Legnica to obecnie jedna z najsprawniej i najszybciej działających firm leasingowych w Legnicy.

średni czas oczekiwania na ofertę leasingu (w godzinach)

średnia wnioskowana kwota leasingu samochodów (w zł)

%

pozytywnie rozpatrzonych wniosków leasingowych

FajnyLeasing.pl

www.FajnyLeasing.pl

+48 503 802 902

e-mail: kazimiera.kaminska@fajnyleasing.pl

Kazimiera Kamińska
Rynek 55/25
58-200 Dzierżoniów

Skype: Fajny Leasing

Kontakt z nami